Trainingstijden

Hier vind je een overzicht van alle trainingstijden van de teams van volleybalvereniging MBSOV.

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
Meisjes B1
17.30
19.30
Sporthal De Dukdalf

Heren 1
19.30
21.30
Sporthal Sport Aan Zee

Dames 1
19.30
21.30
Sporthal De Dukdalf

Heren 2
19.30
21.30
Sporthal Sport Aan Zee
D/E Jeugd
17.30
19.00
Sporthal De Zweedse

Jongens B1
17.30
19.00
Sporthal De Zweedse

Meisjes B2
17.30
19.00
Sporthal De Dukdalf
18.00
D/E Jeugd
18.00
19.00
Sporthal De Dukdalf
Meisjes B1
18.00
19.30
Sporthal De Zweedse

Meisjes B2
18.00
19.30
Sporthal Sport Aan Zee

Meisjes B3
18.00
19.30
Sporthal Sport Aan Zee

Dames 4
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse

Recreatie
19.00
20.30
Sporthal de Zweedse

Dames 1
19.30
21.30
Sporthal Sport Aan Zee
19.00
Jongens B1
19.00
20.30
Sporthal Sport Aan Zee

Dames 2
19.00
21.00
Sporthal Sport Aan Zee
Dames 3
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse

Heren 4
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse

Meisjes B3
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse

Recreatie
19.30
22.00
Sporthal de Zweedse
20.00
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Dames 4
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse

Dames 1
19.30
21.30
Sporthal Sport Aan Zee
Dames 2
19.00
21.00
Sporthal Sport Aan Zee
Dames 1
19.30
21.30
Sporthal De Dukdalf
Dames 3
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse
20.00
21.00

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Heren 1
19.30
21.30
Sporthal Sport Aan Zee

Heren 2
19.30
21.30
Sporthal Sport Aan Zee
Heren 4
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse
20.00
21.00

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
Meisjes B1
17.30
19.30
Sporthal De Dukdalf
D/E Jeugd
17.30
19.00
Sporthal De Zweedse

Jongens B1
17.30
19.00
Sporthal De Zweedse

Meisjes B2
17.30
19.00
Sporthal De Dukdalf
18.00
D/E Jeugd
18.00
19.00
Sporthal De Dukdalf
Meisjes B1
18.00
19.30
Sporthal De Zweedse

Meisjes B2
18.00
19.30
Sporthal Sport Aan Zee

Meisjes B3
18.00
19.30
Sporthal Sport Aan Zee
19.00
Jongens B1
19.00
20.30
Sporthal Sport Aan Zee
Meisjes B3
19.00
20.30
Sporthal De Zweedse
20.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Recreatie
19.00
20.30
Sporthal de Zweedse
Recreatie
19.30
22.00
Sporthal de Zweedse
20.00
21.00

Dinsdag

Vrijdag